НУК посетил всемирноизвестный графический дизайнер

В липні Національний університет кораблебудування відвідав Девід Карсон, найвідоміший графічний дизайнер 90-х. На його рахунку велика кількість вагомих нагород та звань у сфері дизайну, серед яких титули «Дизайнер року» 1998 та 1999 років, премія «Найкраще використання фотографії в області дизайну» та інші. У нього є свій власний фірмовий стиль, що дало змогу називати Девіда Карсона «father of grunge». Карсон відомий своєю співпрацею з такими всесвітньо відомими брендами, як Pepsi Cola, Ray Ban, Nike, Microsoft, Budweiser, Giorgio Armani, NBC, American Airlines, Levi StraussJeans, Kodak, MTV Global, Princo, Fox TV, Nissan, Quiksilver, Intel, Mercedes-Benz. Окрім основної діяльності, пов’язаної з дизайном, Девід Карсон професійно захоплюється серфінгом, що в 1989 році дозволило йому зайняти дев’яте місце в рейтингу найкращих серверів світу. Зараз Карсон продовжує активно працювати, мандрує новими країнами та читає лекції з графічного дизайну по всьому світі.

Під час відвідування університету Девід Карсон завітав до кафедри дизайну гуманітарного інституту де ознайомився з невеликою виставкою робіт студентів НУК. Дизайнера приємно вразила якість виконаних робіт та талант наших студентів. Дуже цікавим та особливим для Девіда стало відвідування Студентської Республіки НУК. Спочатку під час урочистого засідання студентського активу університету Девіда Карсона прийняли в почесні члени студентського парламенту, а потім дизайнер прослідкував до телестудії НУК – ТВ де з люб’язністю відповів на різноманітні питання під час ексклюзивного інтерв’ю. Наостанок Девид запропонував плідно співпрацювати в різних напрямках, а особливо з арт дизайн центром «Lamp»(www.lamp-adc.com), який зараз створюється в нашому університеті.